Presnes Kate’in durumu iyiye gitmiyor! Etkinliklere katılamayacağını duyurdu!

İlk başta karın bölgesinden geçirdiği operasyon ile istirahatte olduğu bilinen Galler Prensesinin daha sonra kanser tedavisi de gördüğü öğrenildi. Yapılan resmi açıklamaya göre Kate Middleton, bu yılın sonuna kadar veya hastalık nüksederse gelecek yılın ortalarına kadar hiçbir etkinliğe katılamayacak. 

HÜKÜMDARIN DOĞUM GÜNÜNDE YOK!

Katılamayacağı önemli etkinliklerden biri de önümüzdeki hafta yapılacak olan Trooping The Colour adlı etkinlik. Hem bir askeri geçit töreni hem de hükümdarın doğum günü olan bu önemli günlerde Kate Middleton katılım gösteremeyecek.

ÖZÜR MESAJI YOLLADI!

İrlanda Muhafızları Birliği’nin onursal albayı unvanını taşıyan Middleton, bugün gerçekleşen büyük provaya katılamadığı için bir mesaj iletti. Birleşik Krallık tahtının veliahtı olan Prens William’ın eşi Kate Middleton, mesajında bu etkinliğe katılamadığı için özür diledi.

Galler Prensesi Kate, prova için çaba sarf eden ve emek veren herkese teşekkür ederek şu ifadeler yer verdi; “Albayınız olmak benim için büyük bir onur. Bu yıl aranızda olamadığım için çok üzgünüm. Lütfen özürlerimi tüm alaya iletin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir