Arda Turan’dan Seçil Erzan açıklaması: Helal paramızı bankaya verdik

Eski futbolcu, yeni teknik direktör Arda Turan, ‘şikayetçi’ olarak yer aldığı ‘Fatih Terim Fonu’ davasında tutuklu yargılanan Seçil Erzan’la ilgili konuştu.

TV100 yayınına katılan Turan, Erzan’la ilgili soruya “Beni tanıyanlar bilir, benim parayla eğilecek başım yok. Yine çalışır yine kazanırım” yanıtını verdi.

Kendisinin olayda mağdur olduğunu ifade eden Arda Turan “Ben belaltı iddialardan rahatsızım. Yoksa biz götürdük helal paramızı verdik bankaya” ifadelerini kullandı.

Arda Turan’ın Seçil Erzan’la ilgili açıklamaları şöyle:

– Seçil Erzan ne yapmış olursa olsun bir kadındır. Beni tanıyanlar bilir, benim parayla eğilecek başım yok. Yine çalışır yine kazanırım.

– Geçmiş olsun nezakettir, herkese tavsiye ediyorum. Bir mağduriyet var, bankanın da insanların da mağduriyeti var. Uygun şekilde çözülsün. Ben belaltı iddialardan rahatsızım. Yoksa biz götürdük helal paramızı verdik bankaya.

– Mağduriyet var ortada ve mağduriyette karşılıklı kibar olmak lazım. Sen para kaybetsen ben bir şeye ihtiyacın var mı, geçmiş olsun derim. Dalga geçmem.

– Ben Göztepe taraftarını çok seviyorum ama ilk fırsatta Seçil Erzan dediler. Bana bir şey olmaz ben çalışır kazanırım. Ama ricam, geçmiş olsun demek nezakettir.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir